KONST / Litografier / Färglitografi 11119238
*
nr 1111 9238
Louis Toffoli
(1907-1999), Frankrike
Färglitografi, Louis Toffoli (1907-1999), 139/150, Mor med barn, motivet: 59x46
Louis Toffoli, fransk bildkonstnär född 1907, död 1999.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 maj 2017
kl 18:53:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/5 12:08:05
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk fransk konstnär franska franska konstnärer franskt färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad louis toffoli mor med barn
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52
*
Louis Toffoli
Louis Toffoli, fransk bildkonstnär född 1907, död 1999.
nr 1111 9238
Louis Toffoli
(1907-1999), Frankrike
Färglitografi, Louis Toffoli (1907-1999), 139/150, Mor med barn, motivet: 59x46
Louis Toffoli, fransk bildkonstnär född 1907, död 1999.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/5 12:08:05 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk fransk konstnär franska franska konstnärer franskt färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad louis toffoli mor med barn
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22 -
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52